Ольга Шевчик: «В першу чергу втратила друзів, а потім — команду»

КВН всегда отличался непредсказуемостью. Именно этот элемент делает КВН интересным, и речь идет не только о результатах игр – даже многие организационные моменты, начиная с отмены определенных лиг и заканчивая «трансферными» новостями конкретных команд, вызывают у нас интерес. Новость об уходе из команды Сборной Волыни «Виктория Бекхэм» Оли Шевчик сложно назвать грандиозной сенсацией, но лично для меня это было шокирующим известием. Надеюсь, не только для меня, так как мы подготовили интервью с Олей – первое, насколько я помню, украиноязычное интервью на Острове.

— Привіт! Як твій настрій?

— Настрій чудовий! Спека спала, тепер дощ. Люблю я дощ…

— Чому Львів? Як ти туди потрапила і чому саме західна столиця тебе звабила?

— У Львів я закохалась з років 16, були з класом на екскурсії, звабив мене колорит. Наступного разу я приїхала в 18 років. Сидячі у одній з кав’ярень з коханою людиною, я вирішила, що буду жити у Львові. Вирішила – так вирішила. Мрія збулась через 3 роки. Зараз поступила на магістра, а це ідеально — я у Львові і здобуваю тут освіту, що може бути кращого? Улюблена справа (люблю вчитись) у місті снів.

— Львів, навчання… А що ж КВН? Яке зараз місце Гри в твоєму житті і серці?

— КВН завжди був для мене не грою, а, як не банально звучить, частиною життя. Дурні приколи, деякі ходи, жарти чи щось типу того супроводжувало мене протягом всього дитинства. З часом це помітив один з учасників команди «Аварія» Паша (Велік), який і направив моє «рібятнічество» в правильне русло. Перша команда, перша гра, перша перемога…

— Зараз, озираючись на ті часи, перші ігри, можеш сказати, що стала справжнім гравцем КВН, професіоналом?

— Ні разу… досі перед кожною грою у мене по тілі мандраж, як в першу гру. Досі перед кожним виходом на сцену по кілька раз повторюю слова, досі кожна маленька перемога — це для мене вибух емоцій… як гравець, можу сказати, що виросла, безумовно; от до  професіонала ще виросту!

— Це літо принесло багато новин, серед яких і виключення тебе зі складу збірної команди КВН Волині. Як ти сама про це дізналася?

— Могла б це описати гарно і не так прямо, та не буду. О 22.00, повертаючись зі Львову, до мене подзвонив колега по команді. Промайнула думка, що команда вже знає про мій вступ і буде вітати… Та ні… Цей дзвінок став виясненням відносин. Думаю, якщо в такий момент колеги не можуть порадіти зі мною, то чи варті вони уваги і подальшої співпраці?!

— Як вважаєш, чи став твій вступ до Львову основною причиною? Чи є офіційна причина і що ти про неї думаєш?

Чесно мене це також цікавить, адже скільки людей, стільки думок, тому  їх може бути як мінімум 7. Офіційно озвучена причина буда, це мій вступ у Львів. Не знаю, чи це правильно сказати, та думаю це не причина.

— Отже, цей етап вже позаду. А що там, попереду?

— Попереду нові перемоги і нове життя… По секрету скажу, що думаю прийняти пропозицію від одної київської команди і продовжувати всіх дивувати своєю грою, знайти на сцені чи в залі коханого (в мене ж хтось влюбиться), потім віддатись вся в роботу і, звичайно, побувати в Сочі.

— Якщо команда зараз зателефонує, вибачиться і покличе назад — погодишся?

— А можна не давати відповідь? Не хочу образити ні себе, ні команду :)

— Буквально за місяць перед цим в соц мережі ви з лідером команди Світланою відверто заявляли про неймовірну міць дружби… Чи втратила ти в цій ситуації друзів?

— В першу чергу втратила друзів, а потім команду… В деяких книгах вичитала, що дружба є до тих пір, поки між людьми є щось спільне, думаю що це саме про такі ситуації…

— Будеш якось мститись команді? :)

— Не з тих я людей, попри всі ці образи, я їх люблю… І кожного по — своєму… Більше двох років пропрацювали ми з ними пліч о пліч. Певно, що ще і радіти буду кожній перемозі.

— Добре. Чи не було думки створити власну команду?

— В мене на це ще часу не було, адже майже одразу прийняла пропозицію іншої команди, з ними на сцені працювала якось. Гумор мені по душі, люди чудові.

— Я так розумію, то наразі таємниця?

— Таємниця, домовились здивувати Україну в новому сезоні. Обіцяю, проект буде неочікуваний!

— Добре, дякую! Бажаю вдачі і натхнення!

— До зустрічі.

На сайте бывшей команды Оли размещено альтернативное мнение о ситуации. Кому интересна данная тема — читаем.

4 комментария

  1. Ну и к чему вот это? Такие мелочные выяснения. Ну ушла девочка из команды — мало ли таких девочек уходит? Теперь любой уход любой девочки — это сенсация? Или просто не о чем больше писать?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *